Koltuk Yıkama


Koltuk yıkama ev hanımları için büyük kolaylıklar sağlayan bir iştir. Eskiler koltukları silerek temizlerlerdi. Bir kova bir bez ile o günün şartlarında koltukları temizlediğimizi sanırdık. Gelişen teknoloji ile paralel koltuk yıkama ekipmanları üretilmeye başlandı. Bu makineler ile derinlemesine temizlik yapılabildiği söylendi. Biz ETS KOLTUK YIKAMA TEMİZLEME olarak o yıllarda merakla bu işe başladık. 1990 yılından beri dünya da üretilen en kaliteli koltuk yıkama makineleri ile sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti size sağlarken içimiz çok rahat. Çünkü bizler en iyi makineleren iyi koltuk yıkama şampuanlarıen iyi leke çıkarıcılar kullanırken personellerimizi özenle seçiyor, bir çok eğitimi kendilerine vererek evlerinize göndermeye başlıyoruz.

Koltuk yıkama hizmetini tüm yıl veriyoruz. Bu iş kesinlikle mevsimsel verilecek bir hizmet değildir. Havalar soğuduğunda da koltuklar yıkanabilir ve kısa sürelerde kurur. Bu hizmet senede 2 kere alınmalıdır. Özellikle kış ayları sonunda evlerde bulunan ısınma sistemlerinin islerinden dolayı evde bulunan koltuk, perde halılar fazlaca kirlenir. Bu nedenle bahar başlangıçlarında mutlaka koltuklarınızı yıkatınız. Koltukların renginin solmasının en önemli nedenlerinden biride kışın is ve dumana maruz kalmış koltuklardır. Doğalgaz peteklerinden biz göremesekte ciddi miktarda duman çıkabilmektedir. Bunu beyaz tül perdelerimizden anlayabiliriz. Kış bitiminde mutlaka evinizde detaylı temizliğe önem gösterin. Bunların başında da koltuklarınız gelsin. Sağlığını düşünen herkesin yaptırması gereken bir temizliktir.


KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

Koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgiye sitemizde bulunan whatsapp hattımız üzerinden öğrenebilirsiniz.


KOLTUK NASIL YIKANIR

Koltuklar Profesyonel koltuk yıkama makineleri ve Profesyonel ekiplerle yıkanır. Kullanılacak ürünlerin eğitiminin alınmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde koltuklarınız zarar görebilir. Bu nedenle burada koltuk nasıl yıkanır yada koltuk yıkama nasıl yapılır konusunu işleyemiyeceğiz. Siz siz olun her işi uzmanına bırakın. Bizler size garantili, tertemiz, yıpranmamış, solmamış, yırtılmamış, rengi canlanmış mis gibi koltuklar vaad ediyoruz.


YERİNDE KOLTUK YIKAMA

İstanbul’da yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile sizi nakliye ücretlerinden kurtarıyoruz. Evde koltuksuz kalmaktan kurtarıyoruz. Yüksek döşeme kaplama ücretlerinden kurtarıyoruz. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız bulundukları yerlerde çok ekonomik koşullarda yıkanır. Kısa zamanda hazır olur.


EVDE KOLTUK YIKAMA

Evde koltuk yıkama ev hanımlarının en sık tercih ettiği ev hizmetlerinden biri olmayı başardı. Verilen bu faydalı hizmet sayesinde koltuklarınız bulunduğu yerde yani evde yıkanıyorlar. Bir nevi koltuk yıkama fabrikası evinize geliyor. Evde yıkama hizmetinin avantajlarından faydalanmak için hemen bizi arayın, randevunuzu alın. Koltuklarınızın evinizde gözünüzün önünde tertemiz olsun.


SERVİS BÖLGELERİMİZ

İstanbul geneli tüm ilçeler servisimiz vardır. Koltuk yıkama şubelerimizle tüm İstanbul da hizmet verebiliyoruz. İstanbul dışı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tabiki şehir dışı fiyatları farklılıklar göstermektedir. Şehir dışı hizmet talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.