AVCILAR KOLTUK YIKAMA


Avcılar koltuk yıkama (0533 935 40 39) Koltuk yatak yıkama Avcılar yazımızda sizlere Avcılar ilçemizdeki şubemizin vermiş olduğu koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, L koltuk yıkama, köşe koltuk yıkama, çekyat ve kanepe yıkama tek kişilik yatak yıkama, çift kişilik yatak yıkama hizmetleri hakkında bilgiler vereceğiz.

AVCILAR KOLTUK YIKAMA

Avcılar koltuk yıkama servislerimiz bir veya iki kişilik ekipler ve bir araç ile hizmet vermektedir. Alınan randevu doğrultusunda belirlenen saatte evinize gelen bu ekipler koltuklarınızı Profesyonel makineler yardımı ile yıkamaktadırlar. Kullanmış olduğumuz yıkama ürünleri insan sağlığına zarar vermeyen, koltuk yıkama hizmeti için üretilmiş malzemelerdir. Kullandığımız bu solüsyonlar ile yıkanan koltuklarınız dezenfekte bir hale gelir.


Koltuklar yıkanırken bazı lekeler çıkmaz, bu lekeler için üretilen özel leke çıkarıcılar bulunmaktadır. Firmamız tüm lekeler için özel leke çıkarıcılar kullanarak müşteri memnuniyetini üst noktaya taşımaktadır.


AVCILAR KOLTUK TEMİZLEME

Koltuk yıkama Avcılar ekiplerimiz haftanın 7 günü evlere servis sistemi ile hizmet vermektedir. Randevusuz hizmet verilmemektedir. Koltuklarınızı yıkatmak için mutlaka 1 gün önceden bizi arayarak veya whatsapp hattımız (0533 935 40 39) üzerinden randevu talep ediniz. İş yoğunluğunun az olduğu zamanlar da ekiplerimiz aynı gün de hizmet vermektedir. Randevu ve müsait saat bilgisine müşteri temsilcilerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Avcılar ilçesinin bir çok semti bulunmaktadır. Firmamız tüm lokasyonlara ücretsiz servisini göndererek hizmet vermektedir. Sizleri ekstra servis ücretlerinden kurtarıyoruz.

AVCILAR YATAK YIKAMA

Yatak yıkama sık sık tekrarlanması gereken çok önemi bir işlemdir. Özellikle salgınların arttığı bu günlerde evdeki eşyaların hijyeni oldukça önem kazanmıştır. Özel yıkama ürünler kullanılarak temizlenen yataklarınız sağlık açısından oldukça güvenli hale gelmektedir. Bakteri ve mite üremesi durdurularak daha hijyenik ortamlarda yaşamanız sağlanmaktadır.


ETS KOLTUK YIKAMA HİZMETLERİ
0533 935 40 39