Oto Koltuğu Yıkama


Oto koltukları araçlarımızın en zor temizlenen yerlerindendir. Aynı zamanda kirlenmeye en müsait yerlerdir. Yiyecek, içecek dökülmesi yada dışarıdan gelen pislik ve tozlarla kirlenebilmektedir. Özellikle çocuklu yada evcil hayvana sahip olan kişilerin arabalarında sıklıkla yaşanan bir durumdur.

Oto koltuk yıkama işlemi uzmanlık gerektiren bir iştir. Hem kirin ve lekenin çıkmasını sağlamak hem de koltuklara zarar vermemek tecrübe gerektirmektedir. Koltuk yıkanırken doğru ilaç ve deterjanlar kullanılarak aracın temiz ve hijyenik olması sağlanmalı, hem de yıkamak için kullanılan suyun tamamen koltuklardan çekilmesi gerekmektedir. Burada uzman personel ve modern makineler olmazsa olmazdır.

Yanlış yapılan işlem sonrası aracınızda kalıcı kötü kokular, koltukların çürümesi yada eskisinden daha fazla lekeli görüntü ortaya çıkması muhtemeldir.

ETS Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak esnek saatlerde, yerinde temizleme hizmetimiz ile çözümler sunmaktayız. Temizlik konusunda uzman ekibimiz araç koltuklarınıza zarar vermeden organik ilaçlar ile hijyen sağlamaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile hızlı ve güvenilir şekilde temizlik yapıyoruz.