Kafe Koltuk Yıkama


Kafe ve restoran gibi işletmelerde müşteri sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerdir. Bu yüzden kullanılan masa, sandalye, kooltuk gibi eşyalar çok sık kirlenmektedir. Özellikle döşemeye sahip sandalye ve koltuklar kirlenmeye müsait ürünlerdir. Temizlenmesi de oldukça zordur. Hem doğru temizliğin yapılması hem de iş yerinin açılışına kadar eşyaların kuruması uzmanlık isteyen bir konudur.

Kullandığımız ekipman ve ilaçlar mikroorganizmalardan gözle görülür kirlere kadar tüm pisliklerden arınmayı sağlar. Yüksek vakumlu cihazlar ile koltuk ve sandalyeleriniz de su kalmayarak kısa sürede kuruması sağlanır. Yapılan doğru temizleme işlemi işletmenizin daha temiz, daha ferah görünmesini sağlarken hem sizin hem de müşterilerinizin sağlığı için önlem almış olursunuz.

ETS Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak esnek saatlerde, iş yeriniz kapandıktan sonra yerinde temizleme hizmetimiz ile çözümler sunmaktayız. Temizlik konusunda uzman ekibimiz sandalye ve koltuklarınıza zarar vermeden organik ilaçlar ile hijyen sağlamaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile hızlı ve güvenilir şekilde temizlik yapıyoruz.