Halı / Halıfleks Yıkama


Halı / halıfleks gibi zemin döşemeleri çok fazla kirlenmektedir. Özellikle duvardan duvara halıflekslerde bir şeylerin dökülmesi yada toz ve pisliklerin birikmesi ile bu kirlilik hat safhada olabilmektedir. Ayrıca halı ve halıflekslerde gerekli temizlik yapılmazsa bakteri ve alerjen birikerek ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir. İş yerlerinde bulunan ve yoğun kullanılan halıflekslerin belirli aralıklarla temizlenmesi hem müşteri hem de çalışanların sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Halıfeksler özel yöntemlerle zemine tutturulduğu için itina ile temizlenmesi gerekmektedir. Yanlış uygulamalar hem halıflekse hemde zemine zarar verebilir. Bu yüzden uzman kişilerce ve son teknoloji cihazlarla yapılmalıdır.

ETS Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak esnek saatlerde, yerinde temizleme hizmetimiz ile çözümler sunmaktayız. Temizlik konusunda uzman ekibimiz halılarınıza zarar vermeden organik ilaçlar ile hijyen sağlamaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile hızlı ve güvenilir şekilde temizlik yapıyoruz.